Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Bekend werk van Rudi van de Wint, uitgegeven door Prent190. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (91/190). In redelijk goede conditie; de marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar.
Afmetingen: 88cm x 70cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)
Conditie | Redelijk | ||
De marges zitten onder de vlekjes en verkleuringen en aan de randen zit een assortiment aan kreukjes en scheurtjes maar de zeefdruk zelf is best in goede conditie (behoudens een aantal kleine krasjes). Ingelijst met passe-partout is het werk uiteindelijk goed toonbaar. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-4-2020 om 16:37 |
Eindtijd | 24-4-2020 om 20:17 |