Rudi van de Wint - Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk - Verkocht

Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
  • Rudi van de Wint (1942-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Rudi van de Wint op dik glad papier.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (7/190).  In redelijke conditie; in de witte marge links zit een scheurtje (ver buiten het beeld), en onder in de witte marge zitten wat vlekjes.  Ingelijst met passe-partout is van het scheurtje niks te zien en van de vlekjes ook niks als de passe-partout strak om de afbeelding zit.  Wel zichtbaar zijn wat kleine onvolkomenheden in het wit boven in beeld, maar die zijn niet echt storend naar mijn mening.

Afmetingen: 88cm x 68cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)

Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

Rudi van de Wint (1942-2006)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
1038 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)

Starttijd27-12-2015 om 15:46
Eindtijd10-1-2016 om 15:46
Biedingen (3)