Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Rudi van de Wint op dik glad papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (7/190). In redelijke conditie; in de witte marge links zit een scheurtje (ver buiten het beeld), en onder in de witte marge zitten wat vlekjes. Ingelijst met passe-partout is van het scheurtje niks te zien en van de vlekjes ook niks als de passe-partout strak om de afbeelding zit. Wel zichtbaar zijn wat kleine onvolkomenheden in het wit boven in beeld, maar die zijn niet echt storend naar mijn mening.
Afmetingen: 88cm x 68cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Starttijd | 27-12-2015 om 15:46 |
Eindtijd | 10-1-2016 om 15:46 |