In opdracht geveild:
Mooie zeefdruk van Rudi van de Wint. Groot formaat.
Opvallend met witte inkt bedrukt op minder hard wit (dik) papier.
Titel: Stilleven
Jaartal: 1973
Afmetingen: 88cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 37/190
Uitgave Prent 190
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Garantie:
Informatie: