Rudi van de Wint: Zeefdruk Stilleven met theepot - Verkocht

  • Rudi van de Wint (1942-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van Rudi van de Wint. Groot formaat.
Opvallend met witte inkt bedrukte achtergrond op minder hard wit (dik) papier.

Titel: Stilleven
Jaartal: 1973
Afmetingen: 88cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 37/190

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:02-09-2011 om 13:42
Eindtijd:12-09-2011 om 13:42
hivro
11 sep. / 11:01
€ 75