Rudi van de Wint - Rudi van de Wint: Zeefdruk van Stilleven. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Rudi van de Wint (1942-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van Rudi van de Wint Uitgave Prent 190. Groot formaat.
Opvallend met witte inkt bedrukt op minder hard wit (dik) papier.

Titel: Stilleven
Jaartal: 1973
Afmetingen: 88cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 169/190

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat, maar heeft wet wat vuil en een kleine kreuk aan de rand, buiten het beeld. Kan zo ingelijst worden, maar met Passepartout is wellicht nog mooier.

Garantie:

Informatie:

Starttijd19-1-2011 om 17:15
Eindtijd26-1-2011 om 17:15