Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho

Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
  • Rudolf Bremmer (1900-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 40 cm (h x b)
Lijst45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/24
Fraaie litho door Rudolf Bremmer
Voorstelling van dieren op een Oostenrijks erf
Gelijst, beeldmaat 25x40, lijstmaat 45x59
Gesigneerd en gedateerd r.o.: 'R.Bremmer '64'
Getiteld in potlood m.o.: "In een Oostenrijks dorp"
Genummerd in potlood l.o.: '17/24'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Rudolf Bremmer (1900-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
59 cm
45 cm
40 cm
25 cm
Sluit over 12d 22u 2m 58s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:29-09-2022 om 21:22
Eindtijd:12-10-2022 om 21:41