Rudolf Bremmer - litho - Tuin met tuinder

Rudolf Bremmer - litho - Tuin  met tuinder kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Rudolf Bremmer - litho - Tuin  met tuinder kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Bremmer - litho - Tuin  met tuinder kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Bremmer - litho - Tuin  met tuinder kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Bremmer - litho - Tuin  met tuinder kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Bremmer - litho - Tuin  met tuinder kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Rudolf Bremmer (1900-1993)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder. Genummerd 20/25 linksonder.

Initialen en 1966 in de steen rechtsboven.

Beeldmaat 27 x 41,5 cm. Bladmaat 39 x 50 cm. Losbladig.

Rudolf Bremmer is geboren te Den Haag in 1900 en overleden te Laren in 1993.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:24-08-2015 om 10:01
Eindtijd:31-08-2015 om 20:01

wgglaud2
25 aug. / 11:55
€ 40