Rudolf Pospieszczyk – Zeefdruk op aluminium – Naakte vrouw – Gesigneerd - 1976 – 35 x 35 cm

Rudolf Pospieszczyk – Zeefdruk op aluminium – Naakte vrouw – Gesigneerd - 1976 – 35 x 35 cm kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Rudolf Pospieszczyk – Zeefdruk op aluminium – Naakte vrouw – Gesigneerd - 1976 – 35 x 35 cm kopen? Bied vanaf 50!Rudolf Pospieszczyk – Zeefdruk op aluminium – Naakte vrouw – Gesigneerd - 1976 – 35 x 35 cm kopen? Bied vanaf 50!

Rudolf Pospieszczyk

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Rudolf Pospieszczyk
GesigneerdHandgesigneerd

Een abstracte compositie van Rudolf Pospieszczyk , gezeefdrukt op een aluminium plaat.

 Rudolf Pospieszczyk (1930-2003) werd geboren in Dresden (in toenmalig Oost-Duitsland) en volgde van 1947-1950 een opleiding tot keramist. Vanaf 1950 was hij beroepshalve bezig als graficus, kunstschilder en zeefdrukker. Sinds 1958 lid van de beroepsvereninging “Bildender Künstler”. In 1969 lid van het Kunstenaarscollectief “Team 69” en in 1970 lid van “Team 70”. Hij richtte in 1977 Studio-Galerie op.

Rudolf Pospieszczyk had exposities in Regensburg  en München (Duitsland) en in Denemarken.  In 1991 ontving hij de Cultuurprijs van de stad Regensburg.

Titel: Onbekend / geen titel.

Kunstenaar: Rudolf Pospieszczyk.

Techniek: Zeefdruk op aluminium..

Jaartal: 1976.

Afmetingen: Lijst , 35 x 35 cm.

                        Afbeelding, 18 x 18 cm.

Oplage:  100. Dit is nr 2.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder, en genummerd.

Herkomst: Gekocht in "Art Gallery Pieter Breughel" (Kalverstraat, Amsterdam).

Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s.

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Rudolf Pospieszczyk

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:01-11-2013 om 19:23
Eindtijd:15-11-2013 om 19:23

VanesHuybrechts
14 nov. / 12:43
€ 50