Ruperto Urzua Peres - Marie - Verkocht

Ruperto Urzua Peres - Marie kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ruperto Urzua Peres - Marie kopen? Bied vanaf 80!Ruperto Urzua Peres - Marie kopen? Bied vanaf 80!Ruperto Urzua Peres - Marie kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Spiegel44

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ruperto Urzua Peres (1945)
Jaartal1990
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen53.5 cm x 39.5 cm (h x b)
Lijst74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10

Dikte van de houten iets bolle lijst 5 cm.
De houtsnede is bevestigd op een zwarte ondergrond.
Linksonder vermelding 2/10 Xilo; middenonder "Marie" en rechtsonder gesigneerd.
Aan de rechterzijde iets boven het midden staat: voor Jopie  Peta (onderstreept).

Het kunstwerk is door de kunstenaar aan mij gegeven, toen hij exposeerde in de galerie van Elisabeth den Bieman de Haas in de Spiegelstraat te Amsterdam.

Zwarte glanzende lijst.

Ruperto Urzua Peres (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Spiegel44

Lid sinds 2022
2 verkochte items
59 cm
74 cm
39.5 cm
53.5 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2022 om 22:12
Eindtijd:17-06-2022 om 16:37
Valeouwe
17 jun. / 13:25
€ 80