Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Vinyl |
Type | Single |
Omschrijving
Magazijnopruiming !
Malcolm McLaren - “Duck For The Oyster” uit 1983
7-inch plaat “Malcolm McLaren - Duck For The Oyster/Soweto”.
Originele vinyl plaat ZONDER hoes
Label: Charisma – 818 016-7
Format: Vinyl, 7", 45 RPM, Single,
US 1983
Genre: Electronic
Gebruikt
Vinyl kan krasjes bevatten
niet gedraaid/getest
geleverde item kan iets verschillen van de afbeelding
Conditie | Beschadigd (Fair/Poor) | ||
Het album is dusdanig zeldzaam dat het nog de moeite is om dit aan te bieden. Het album kan niet goed afgespeeld worden zonder dat de naald blijft hangen en kent duidelijk beschadigingen. En/of de hoes is zwaar beschadigd of niet meer aanwezig. | |||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Zwolle, Nederland |
Starttijd | 6-6-2023 om 18:29 |
Eindtijd | 11-6-2023 om 11:15 |