Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Penningen |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Penning |
Afmetingen | 6.4 x 6.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Zo simpel, eigenlijk; een moeder met kind omgeven door bloemen- en bladertakken. `Zomer' staat in grote letters op de keerzijde. lets van de rijpheid, de volte en de warmte van de zomer straalt van het ontwerp. Brouwer is leerlinge van Esser; zij heeft een zeer eigen oeuvre op haar naam staan. Haar thema's zijn niet hemelbestormend, noch springt haar vormgeving direct in het oog. Maar haar aanpak, die van de bezonken vertelling, is een verhaal van iemand die zijn eigen weg zoekt en vindt. Een suggestie van eenvoud en ongecompliceerdheid, het resultaat echter van wikken, wegen en doordenken. De afwisseling tussen groot gehouden vlakken en detaillering, de vriendelijke gezichtsexpressie en de forse belettering maken deze penning een uitgesproken werk van een echte beeldhouwer.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 4-6-2022 om 10:13 |
Eindtijd | 16-12-2023 om 11:08 |