Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd - Verkocht

Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogels met hoofden" 2001 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ruud Cornelisse (1940)
TechniekGouache
DragerKarton
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Ruud Cornelisse is een post-cobra schilder en tekenaar. Opgeleid aan de Rietveld academie en het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam met als docent Willem Strijbosch. Zijn stijlkenmerken zijn typisch Post-Cobra met surrealistische en expressieve uiting. Naast de vele kunstwerken en olieverf en acryl heeft Rudi vele grafische technieken gehanteerd zoals etstechniek, houtgravure, kopergravure en linoleumdruk. Ruud Cornelisse verbleef jarenlang op de ruïne van Brederode in Santpoort nabij Haarlem. Ruud was lid van X65 te Haarlem, Kunst zij ons doel. Het werk van Ruud Cornelisse blijft op het netvlies staan en duwt je bovenop het kunstwerk.

Deze grote gouache verkeert in goede conditie. Geen zichtbare onregelmatigheden.

Ruud Cornelisse (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
48 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 62,00
Starttijd:30-08-2018 om 20:13
Eindtijd:13-09-2018 om 22:30
Biedingen (15)
kristel1963
13 sep. / 21:12
€ 62
marklommers
13 sep. / 21:12
€ 57
marklommers
13 sep. / 19:45
€ 35
slumberland
13 sep. / 19:45
€ 30
marklommers
13 sep. / 18:34
€ 25
kristel1963
13 sep. / 18:34
€ 20
marklommers
12 sep. / 08:19
€ 15
kristel1963
12 sep. / 08:19
€ 10
marklommers
12 sep. / 08:13
€ 7
kristel1963
12 sep. / 08:13
€ 6
marklommers
12 sep. / 08:13
€ 5
kristel1963
12 sep. / 08:13
€ 4
marklommers
09 sep. / 20:09
€ 3
kooper
09 sep. / 20:09
€ 2
marklommers
31 aug. / 23:22
€ 1