Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2013 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 91 cm (h x b) |
Incl. lijst | 95.5 x 127 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Er zit een kleine beschadiging aan de lijst aan de achterzijde van de bovenrand. Deze is niet zichtbaar als je het werk ophangt. | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-12-2020 om 12:04 |
Eindtijd | 4-1-2021 om 19:29 |