Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl - Verkocht

Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!
Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!Ruud Wortel - kleurrijke figuren, vogels in landschap - post-cobra stijl kopen? Bied vanaf 185!
  • Ruud Wortel (1949)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 61 cm (h x b)
Lijst84 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ruud Wortel is opgeleid aan de Koninklijke Academie voor beeldende kunsten Den Haag.  In 1986 docent aan deze kunstacademie. Handtekening staat rechtsonder. Stijl Corneille.

verf van houten lijst is niet overal dekkend

Ruud Wortel (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
63 cm
84 cm
61 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 170,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-05-2020 om 10:32
Eindtijd:16-06-2020 om 23:11
stevenjuste
16 jun. / 21:37
€ 148