Saadi al Rahal: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Saadi al Rahal: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Saadi al Rahal: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Saadi al Rahal: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Saadi al Rahal: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (510)
  • Saadi Al Rahal (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 92,5 cm x 72,5 cm (Beeld: 59 cm x 45 cm)
Oplage: 8/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Glasbreuk: Gezien de leeftijd en de conditie van met name de lijsten van aluminium, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.

Administratieve code:

UTQQ

Saadi Al Rahal (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-04-2017 om 15:11
Eindtijd:30-04-2017 om 15:11
KunsthandelOlafWijman
21 apr. / 19:20
€ 35