Salvador Dali, Presidents, gesigneerde litho 140/250 - Verkocht

Salvador Dali, Presidents, gesigneerde litho 140/250 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Salvador Dali, Presidents, gesigneerde litho 140/250 kopen? Bied vanaf 150!Salvador Dali, Presidents, gesigneerde litho 140/250 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Arnout

7 verkochte items
  • Salvador Dali (1904-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

De litho is 60 x 47 cm en zit in een mooie zwarte lijst

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:17-06-2014 om 10:44
Eindtijd:22-06-2014 om 10:49
avholstein
22 jun. / 10:43
€ 150