Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI

Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - LITHO naakt >extra> ETS door Leonor FINI kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (34)

1115 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Sam Drukker (1957)
Jaartal1992
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/100
  • litho achter glas ingelijst
  • oplage 25/100.
  • getiteld 'Europa'
DAARBIJ: Leonor Fini - ets - drie vrouwen - ingelijst
  • los blad 50x33 cm, in zeer goede gebruikte staat
  • potloodgesigneerd en oplagenummer 102/130
  • met een preegstempel aan de onderzijde, zie foto
  • achter glas in een fraaie lijst met lichte schade, 56x38 cm.
    --Voorkeur voor afhalen--

    Dit item is verkocht voor 75,00

    Starttijd:04-05-2019 om 00:08
    Eindtijd:14-05-2019 om 19:01

    duit77
    14 mei / 18:46
    € 75