Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1650!
Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1650!Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1650!Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1650!Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1650!Sam Francis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1650!
  • Sam Francis (1923-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 58 cm (h x b)
Lijst120 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Mooi werk van de internationale kunstenaar Sam Francis met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen! De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar. Bij het werk hoort ook een cassette met een boek Die monotypien von Sam Francis. Het boek en de litho zijn genummerd 41/100. De litho is rond! Met een doorsnede van 58 cm. Het boek is uitbegrbacht in 1994 door Daco-Verslag Gunter Blase, Stuttgart (Duitsland).
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst  toegestuurd krijgen in Nederland en België. De foto is door het glas van de lijst heen genomen. Er zit een extra foto bij van de signatuur.

Sam Francis (1923-1994)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
89 cm
120 cm
58 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 1.897,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 14:40
Eindtijd:14-11-2022 om 20:52
Kunstegel
14 nov. / 20:47
€ 1650