Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst)

Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!Sam Kaner - Venice seascape, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Sam Kaner (1924-1990)
Jaartal1958
StijlMinimalistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 70 cm (h x b)
Lijst42 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Intrigerend zeegezicht van de Deens-Amerikaanse kunstenaar Sam Kaner, die bevriend was met veel CoBrA kunstenaars.  Olieverf op doek, gesigneerd en gesitueerd rechtsonder (“Venice 58”), in verso getiteld en nogmaals gesigneerd, gesitueerd en gedateerd.  In eenvoudig houten lijstje, alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 72cm x 42cm (incl. lijst), 70cm x 40cm (doek)

Sam Kaner (1924-1990)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
72 cm
42 cm
70 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-03-2020 om 17:30
Eindtijd:11-04-2020 om 20:46

WildemeerschM
10 apr. / 22:49
€ 325