Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's!

Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's! kopen? Bied vanaf 75!
Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's! kopen? Bied vanaf 75!Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's! kopen? Bied vanaf 75!Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's! kopen? Bied vanaf 75!Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's! kopen? Bied vanaf 75!Sam Middleton 'Everybody's Music Book '72 ' 2 litho's! kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Sam Middleton (1927-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee litho's van Sam Middleton

Uit de serie 'Everybody's Music Book '72 '

afmeting (binnen passepartout 64x46), lijst 83,5x66,5 cm

Techniek: Litho 27/50
Afmeting: 50 x 65 cm
Jaar: 1972

Gesigneerd: rechtsonder

Extra info: incl. lijst

Ze worden niet verzonden, ivm glas/grootte

Starttijd:07-01-2014 om 12:05
Eindtijd:12-01-2014 om 12:05
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland