Sam Schellink ets van een Koe.

Verkoopprijs: € 75,00

Dit item heeft nog geen afbeeldingen.

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Sam Schellink (1876-1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke ets van de schilder Sam Schellink. Een koe is echt een leuk beest. Nieuwstaat. Ets hangt aan een zuurvrij bandje in een nieuwe lijst. Potlood gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:25-10-2014 om 23:16
Eindtijd:02-11-2014 om 22:16