Samuel Jessurun de Mesquita: Steentekening Hert - Verkocht

Verkoopprijs: € 22,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1942)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Litho als bijvoegsel in 1916 bij De Nieuwe Amsterdammer van Jessurun de Mesquita

Titel: Barasignha Hert
Jaartal: 1916
Afmetingen: 31cm x 47cm
Gesigneerd: gesigneerd in de druk
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer staat, alleen kent wel een lichte middenvouw omdat het bij de krant zat.

Garantie:

Informatie:

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1942)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:19-08-2011 om 21:01
Eindtijd:29-08-2011 om 21:01
Biedingen (5)
vorstenbosch50
27 aug. / 14:11
€ 22
OLYMPIOS
25 aug. / 22:32
€ 20
vorstenbosch50
25 aug. / 21:07
€ 17
OLYMPIOS
24 aug. / 11:19
€ 15
vorstenbosch50
22 aug. / 14:11
€ 10