Sander Friedhoff - zonder titel

Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
  • Sander Friedhoff (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 59 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/13

Fraaie ets van Sander Friedhoff.

Het behoort tot de mogelijkheden  het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen. Het werk heeft een lijst. de lijst is niet nieuw.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sander Friedhoff (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
62 cm
52 cm
59 cm
49 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:27
Eindtijd:27-08-2022 om 21:36
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland