Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd

Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 37!
Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 37!Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 37!Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 37!Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 37!Sandra Kruisbrink - #ORGANISCHE VORMEN ( Klauw) # 1998, oplage 10. gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 37!
  • Sandra Kruisbrink (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 69.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Groot formaat ets door Sandra Kruisbrink uit begin jaren 90. met een voorstelling van organische vorm in de vorm van een klauw en object

Kunstenaar: Sandra Kruisbrink

titel: organische vorm

techniek: ets

formaat: 43 x 69,6 cm.

oplage : 10 ex.

genummerd : 2/10

gesigneerd: Sandra Kruisbrink 1998 ( in potlood)

jaar: 1998

conditie : Mint

herkomst : prive collectie

Groot formaat ets. Uitgevoerd in de typerende fluor kleur die Kruisbrink eind jaren 90 voor haar werk gebruikte

Sandra Kruisbrink (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
69.6 cm
43 cm
Starttijd:01-03-2019 om 17:15
Eindtijd:10-03-2019 om 22:58
Openingsbod € 37
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingWereldwijd