Prachtige litho van Sandro Chia met de titel: 'Lo Schiavo' uit 1980. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar. Het werk is zwevend ingelijst in een goudkleurige lijst. Het geheel is in zeer goede conditie.
Kunstenaar: Sandro Chia
Titel: Lo Schiavo
Jaar: 1980
Techniek: Litho
Oplage: 52/300 Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 79 x 65 cm
Afmeting lijst (HxB): 115 x 99 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Zo goed als nieuw
Referentie: ZK3001179
Zeer Goed
koeriersdienst