Sanne Nies - Gouache

Sanne Nies - Gouache kopen? Bied vanaf 15!
Sanne Nies - Gouache kopen? Bied vanaf 15!Sanne Nies - Gouache kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  marionneke

Lid sinds 2018
4 verkochte items
  • Sanne Nies
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
Lijst55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgesigneerd, vrolijk en kleurrijk werk.

mooi werk

Sanne Nies

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  marionneke

Lid sinds 2018
4 verkochte items
47 cm
55 cm
31 cm
37 cm
Starttijd:26-11-2019 om 20:08
Eindtijd:03-12-2019 om 21:19
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieTurnhout, België
VerzendingWereldwijd