Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - Cover - Verkocht

Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - Cover kopen? Bied vanaf 1!
Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - Cover kopen? Bied vanaf 1!Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - Cover kopen? Bied vanaf 1!
  • Saul Steinberg (1914-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Saul Steinberg

1914 - 1999

orginal litho uit   " All except you  "

Cover

voor deze uitgave heeft Saul Steinberg exclusiv 9 tekening vervaardigd.

uitgever : Maeght ,Paris - repère , edition d`art

datum : Januari 1983

papier : velin

afmetingen blad  20,0 x 25,0 cm

afmetingen beeld ca. 16,0 x 18,0

in goede staat

kan geleverd worden in een passepartout  30,0 x 40,0 cm van Museumqualiteit,

kleur oudwit ( licht creme ), de prijs hiervan is Euro 5,00

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten

Geef met kerst een stuk kunst kado!!!

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:29-11-2013 om 01:12
Eindtijd:04-12-2013 om 01:12
Biedingen (4)
ARTillery
02 dec. / 19:31
€ 16
plien
02 dec. / 19:31
€ 15
ARTillery
29 nov. / 11:24
€ 5
Plancius1963
29 nov. / 11:18
€ 1