Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - monogram in druk - Verkocht

Saul Steinberg - All except you -  litho uit 1983 - monogram in druk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Saul Steinberg - All except you -  litho uit 1983 - monogram in druk kopen? Bied vanaf 1!Saul Steinberg - All except you -  litho uit 1983 - monogram in druk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Saul Steinberg (1914-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Saul Steinberg

1914 - 1999

orginal litho uit   " All except you  "

voor deze uitgave heeft Saul Steinberg exclusiv 9 tekening vervaardigd.

uitgever : Maeght ,Paris - repère , edition d`art

datum : Januari 1983

papier : velin

afmetingen 19,8 x 28,4 cm

afmetingen beeld ca. 16,5 x 23,5

monogram in druk

in goede staat

kan geleverd worden in een passepartout 30,0 x 40,0 cm van Museumqualiteit,

kleur oudwit ( licht creme ) , de prijs hiervan is Euro 5,00

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts een keer de hoogste verzendkosten.

Saul Steinberg (1914-1999)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

855 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:22-01-2014 om 23:07
Eindtijd:28-01-2014 om 23:07
Biedingen (3)
hesiodus
28 jan. / 00:55
€ 10
char
24 jan. / 04:16
€ 5
NeoGeo
23 jan. / 00:01
€ 1