Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Serie 2 prachtige , grote zeefdrukken van Nicole Schaap, beeldformaat 40 x 100 cm - oplage - 2005 - nooit ingelijst geweest- prima staat
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam.zo, Nederland |
Starttijd | 20-11-2017 om 15:13 |
Eindtijd | 24-11-2017 om 20:13 |