schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF

schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 135,00

schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF kopen? Bied vanaf 125!schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Gerard Schaperkotter (1914-2006)

GERARD SCHÄPERKOTTER

COBRA KIPPEN - dier FIGUREN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 100

GESIGNEERD ACHTER OP SPIE

ZONDER LIJST  - GOEDE STAAT

verzenden 8 euro aangetekend - halen is beter ivm formaat

Dit item is verkocht voor 135,00

Starttijd:12-11-2013 om 12:45
Eindtijd:19-11-2013 om 12:45

Biedingen (2):

kaki
19 nov. / 12:40
€ 135
jozo
12 nov. / 16:05
€ 125