Schets Amsterdam - Oudekerksplein - Job Heinrich Frese

Schets Amsterdam - Oudekerksplein - Job Heinrich Frese kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Schets Amsterdam - Oudekerksplein - Job Heinrich Frese kopen? Bied vanaf 1!Schets Amsterdam - Oudekerksplein - Job Heinrich Frese kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Job Frese (1914-1986)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuk werk van Job Heinrich Frese.
Rechtsonder gesigneerd 'J.H. Frese' en linksonder voorzien van plaatsaanduiding, namelijk het Oudekerksplein te Amsterdam.
Het werk verkeert in een heel goede staat.
De afmetingen zijn 20 bij 32 cm.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 3 euro.
Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik uiteraard altijd proberen zoveel mogelijk objecten samen te voegen tot één pakket.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:28-10-2013 om 17:59
Eindtijd:04-11-2013 om 17:59

Biedingen (3):

Koos
31 okt. / 00:47
€ 10
sonjamaria
31 okt. / 00:47
€ 5
Koos
30 okt. / 17:34
€ 1