Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 20.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kenmerkend werk van Schilder Hermanus,
Poëtisch Realist, uit de rubriek 'zwervertjes'.
Deze
veelal kleine werkjes van de schilder zijn ontstaan vanuit zijn wens om een
rubriek op te dragen aan Dolf Zwerver die Hermanus, destijds nog steendrukker,
aan het schilderen bracht.
Het gehele oeuvre van Schilder Hermanus toont taferelen van het gewone leven
met een nostalgische sfeertekening. Er is veelal een sneuig-heid of kwinkslag
in de afgebeelde voorstelling verwerkt.
Het paneel is rondom afgewerkt met donkere
kleur, gevernist en voorzien van ophangmogelijkheid en als zodanig, zonder
lijst op te hangen.
Het werk wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.
Conditie | Nieuwstaat | ||
verkoop uit privécollectie erven schilder | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Objectlocatie | ALKMAAR, Nederland |
Starttijd | 27-2-2021 om 9:06 |
Eindtijd | 6-3-2021 om 21:56 |