Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Marouflé |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Het werk wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | ALKMAAR, Nederland |
Starttijd | 13-6-2020 om 14:18 |
Eindtijd | 20-6-2020 om 22:22 |