Schilder Hermanus - tussendoortje - Verkocht

Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!

Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!Schilder Hermanus - tussendoortje kopen? Bied vanaf 250!
  • Schilder Hermanus (1955-2017)
DragerMarouflé
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer kenmerkend werk van Schilder Hermanus, Poëtisch Realist, uit de rubriek strandkraampjes.
Het meest recente werk van deze schilder speelt zich af op het strand, taferelen van het gewone leven met een nostalgische sfeertekening. Veelal met een sneuigheidje of kwinkslag in de afgebeelde voorstelling verwerkt.
 Het paneel is rondom afgewerkt met een donkere kleur en voorzien van ophangdraad dus als zodanig, zonder lijst op te hangen.

Het werk wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 5,00

Schilder Hermanus (1955-2017)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Galerian
2 verkochte items
20 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieALKMAAR,  Nederland
Starttijd13-6-2020 om 14:18
Eindtijd20-6-2020 om 22:22