Schilder Hermanus - vogelshow

Schilder Hermanus - vogelshow kopen? Bied vanaf 395!
Schilder Hermanus - vogelshow kopen? Bied vanaf 395!Schilder Hermanus - vogelshow kopen? Bied vanaf 395!Schilder Hermanus - vogelshow kopen? Bied vanaf 395!Schilder Hermanus - vogelshow kopen? Bied vanaf 395!Schilder Hermanus - vogelshow kopen? Bied vanaf 395!
  • Schilder Hermanus (1955-2017)
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een vroeg werk van Schilder Hermanus uit de privécollectie.
Het werk is van begin van deze eeuw, in de tijd dat Hermanus zich los-schilderde van zijn inspiratiebron Dolf Zwerver en het strand als uitgangspunt nog niet helemaal had omarmd.
Zijn handschrift is als zodanig al zeer herkenbaar.
Ook hier is het voor stijl kenmerkende verhalende en poëtische karakter al duidelijk zichtbaar.
De signatuur staat op de achterzijde van het paneel, destijds gebruikte hij nog zijn volledige voornaam Hermanus, in een sierlijk handschrift.
Later werd dat teruggebracht tot HMS op de voorzijde van de werken.
Het werk an sich is vrij mager geschilderd.

Het werk is rondom afgewerkt met een donkere kleur en voorzien van ophangdraad dus als zodanig, zonder lijst op te hangen.
Het werk kan worden opgehaald of wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.

verkoop uit privécollectie

Schilder Hermanus (1955-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerian
FA. (6)

32 verkochte items
40 cm
50 cm
Starttijd:13-06-2020 om 14:17
Eindtijd:20-06-2020 om 22:32
Openingsbod € 395
ObjectlocatieALKMAAR,  Nederland
VerzendingWereldwijd