schilderij ,De Vinkevener' van Anton Heyboer

schilderij ,De Vinkevener' van Anton Heyboer kopen? Bied vanaf 350!
schilderij ,De Vinkevener' van Anton Heyboer kopen? Bied vanaf 350!schilderij ,De Vinkevener' van Anton Heyboer kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  antonio

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Een ECHTE Anton heyboer in ingelijst met watermerk drukwerk

Afm. zijn 81x107 cm en hand gesigneerd

Voorkeur gaat uit naar ophalen i.v.m. kwetsbaarheid van glazen plaat die is ingelijst.

Eventueel verzenden kan ook tegen  kosten koper

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  antonio

verkochte items
Starttijd:23-05-2014 om 19:26
Eindtijd:30-05-2014 om 19:26
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieNederland