schilderij met mystieke personen, ingelijst, begin 1990, uniek, goede conditie

schilderij met mystieke personen, ingelijst, begin 1990, uniek, goede conditie kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  rob22

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Heleen van der Tuin (1945)

Het olieverf schilderij is gemaakt in de periode begin 1990 waarin Heleen vooral werken maakte met kleuren waarin zij personen verwerkte. De maat van het schilderij weet ik nu niet exact maar is bij benadering 120 x 70. De maten kan ik binnen 5 dagen precies geven. Het schilderij heeft in rookvrije ruimten gehangen. Het is onbeschadigd en in een aluminium lijst gevat. Er wordt geen garantie gegeven. en een inruil is niet mogelijk.

Heleen van der Tuin (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  rob22

verkochte items
Starttijd:28-06-2016 om 18:40
Eindtijd:05-07-2016 om 18:40
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieNederland