schilderij PAARDENRACE - Verkocht

schilderij PAARDENRACE kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

schilderij PAARDENRACE kopen? Bied vanaf 40!schilderij PAARDENRACE kopen? Bied vanaf 40!schilderij PAARDENRACE kopen? Bied vanaf 40!schilderij PAARDENRACE kopen? Bied vanaf 40!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

onbekende schilder

PAARDENRACE

GEMENGDE TECHNIEK OP PAPIER IN DE MAAT 45 X 50 CM

IN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 66 X 73 CM

gesigneerd onder en dd 1971

zeer goede staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:04-02-2015 om 20:35
Eindtijd:13-02-2015 om 20:35
appelPeer
11 feb. / 19:41
€ 40