Schilderij van voor mij onbekende kunstenaar - Verkocht

Schilderij van voor mij onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Kunstkamer_Akkolades
FA. (1)

61 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Techniek: olieverf op doek

Afmeting: 50x70 cm

Ingelijst

Excl. verzendkosten

Ongespecificeerd

FA. (1)

61 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:19-04-2014 om 20:27
Eindtijd:26-04-2014 om 20:27
Biedingen (2)
Aat
26 apr. / 12:40
€ 5
bram86
21 apr. / 17:48
€ 1