Schildering op papier van Finn Pedersen - Verkocht

Schildering op papier van Finn Pedersen kopen? Bied vanaf 295!
Schildering op papier van Finn Pedersen kopen? Bied vanaf 295!Schildering op papier van Finn Pedersen kopen? Bied vanaf 295!
  • Finn Pedersen (1944)
Kleurrijke schildering op papier van Finn Pedersen.
Het werk verkeert in een perfecte staat en is rechts aan de zijkant gesigneerd.
De afmetingen van de lijst zijn 50x40 cm, de afmetingen van het werk zelf 42x30 cm.
Achterop zijn enkele labels te vinden.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik uiteraard altijd proberen zoveel mogelijk objecten samen te voegen tot één pakket.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Finn Pedersen (1944)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Obe
FA. (10)

591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:20-12-2013 om 23:05
Eindtijd:03-01-2014 om 23:05
liesbet
03 jan. / 10:47
€ 295