schildrij KUSTGEZICHT fraaie lichtval - Verkocht

schildrij KUSTGEZICHT fraaie lichtval kopen? Bied vanaf 1!
schildrij KUSTGEZICHT fraaie lichtval kopen? Bied vanaf 1!schildrij KUSTGEZICHT fraaie lichtval kopen? Bied vanaf 1!schildrij KUSTGEZICHT fraaie lichtval kopen? Bied vanaf 1!schildrij KUSTGEZICHT fraaie lichtval kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

gesigneerd MARTINO

KUNSTGEZICHT

olieverf op linnen in de maat 40 x 50 cm

in een oude lijst in de maat 47 x 57 cm

schilderij is in goede orginele staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:03-05-2015 om 21:05
Eindtijd:17-05-2015 om 21:05
Biedingen (4)
Marysia12
17 mei / 20:52
€ 11
KunstkamerZuidoost
17 mei / 20:52
€ 9
KunstkamerZuidoost
16 mei / 21:31
€ 3
Welkoop
04 mei / 15:39
€ 1