Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 - Verkocht

Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 kopen? Bied vanaf 35!
Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 kopen? Bied vanaf 35!Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 kopen? Bied vanaf 35!Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 kopen? Bied vanaf 35!Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 kopen? Bied vanaf 35!Scott Neary - Zeefdruk: Polly wanna cracker - 1978 kopen? Bied vanaf 35!
  • Scott Neary (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/120
mschrijving

Zeefdruk van Scott Neary. Jaar: Feb 78. Nummer 52/120. Afmetingen blad: H32 x b34. Afmetingen voorstelling: H14.5 x b20.5.  Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Aan onderzijde zit in het witte gedeelte wat kreukelvorming. Bij inlijsting valt dit onder de passe-partout.

Scott Neary (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
34 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:25-01-2019 om 16:56
Eindtijd:03-02-2019 om 21:23
vellinga
03 feb. / 12:05
€ 35