S.D.V. monogram, Earl Hines, Zeefdruk

S.D.V. monogram, Earl Hines, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

S.D.V. monogram, Earl Hines, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!S.D.V. monogram, Earl Hines, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!S.D.V. monogram, Earl Hines, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Gloedvolle Jazzy zeefdruk door anonieme kunstenaar.

Voorstelling van Earl Hines

Losbladig, zichtmaat 38x47, bladmaat 50x60

Gemonogrammeerd en genummerd r.o. 'printed by S.D.V.'  en ' 4/150'

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:18-01-2015 om 21:05
Eindtijd:25-01-2015 om 21:05

FransHoorn
23 jan. / 23:21
€ 55