Sean Scully - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS uit 2001

Sean Scully - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS uit 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS uit 2001 kopen? Bied vanaf 55!Sean Scully - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS uit 2001 kopen? Bied vanaf 55!Sean Scully - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS uit 2001 kopen? Bied vanaf 55!
  • Sean Scully (1945)
TypeAffiches
Jaartal2001
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Prachtige door Sean Scully ontworpen Affiche voor het tennistoernooi Roland Garros in 2001.

Afmeting blad 76x56 cm in nieuwstaat.
Het werk is in de druk gesigneerd.
Sean Scully RA is een in Ierland geboren Amerikaanse kunstenaar die werkt als schilder, graficus, beeldhouwer en fotograaf. Zijn werk bevindt zich in museumcollecties over de hele wereld en hij is twee keer uitgeroepen tot Turner Prize-genomineerde.

Sean Scully (1945)

Amerikaans AmerikaansIers Iers Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
56 cm
76 cm
Sluit over 5d 4u 15m 01s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:01-02-2023 om 09:13
Eindtijd:10-02-2023 om 22:23