Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De lijst is op een paar plaatsen beschadigd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Apeldoorn, Nederland |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 15-12-2019 om 21:08 |
Eindtijd | 29-12-2019 om 19:16 |