Sees Vlag - Kastelenserie no. 3 - 1972 - Verkocht

Sees Vlag - Kastelenserie no. 3 - 1972 kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Sees Vlag - Kastelenserie no. 3 - 1972 kopen? Bied vanaf 95!Sees Vlag - Kastelenserie no. 3 - 1972 kopen? Bied vanaf 95!Sees Vlag - Kastelenserie no. 3 - 1972 kopen? Bied vanaf 95!Sees Vlag - Kastelenserie no. 3 - 1972 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede uit 1972 van Sees Vlag met de titel: 'Kastelenserie no. 3'. Het werk is een eigen druk en is met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Sees Vlag
Techniek:  Linosnede
Oplage: Eigen druk
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 65 x 50 cm

Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 14:13
Eindtijd:02-01-2020 om 20:46
jbd
23 dec. / 22:54
€ 95