Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 69/150 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Sees vlag ( 1934 - 2018 ) Sees Vlag (Gouda, 15 juli 1934 – Den Haag, 1 januari 2018) was een Nederlands kunstenaar, graficus en schilder.[1] Vlag was vooral bekend door zijn architecturale linosnedes en zeefdrukken in pasteltinten.[2] Eén van zijn bekendste werken was: ´s-Gravenhage - Dagelijkse Groenmarkt (1984) bestaande uit 84 drukgangen. Vlag heeft vooral Haagse stadsgezichten en industriële monumenten in zijn oeuvre verwerkt, maar heeft eveneens in opdracht gewerkt voor onder andere UNICEF en de NS. Van 1954 tot 1959 heeft hij gestudeerd aan de Akademie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Vlag was gedurende zijn actieve jaren een prominent lid van de kunstenaarsvereniging Pulchri Studio. Op 1 januari 2018 is hij overleden aan de gevolgen van een hartaanval. Sees Vlag is 83 jaar geworden Zeefdruk Afmeting beeldmaat 33 x 45 cm Afmeting totaal 50 x 65 cm Gesigneerd met potlood Gedateerd 1972 Oplage 69 /150 goede staat | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 21-5-2022 om 10:38 |
Eindtijd | 13-9-2022 om 11:29 |