Sees Vlag: Mooie Kleurenlitho van Schelp op tafeltje - Verkocht

  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(6-6-1)

Mooie kleurenlitho van Cees Vlag uit 1972

Titel: Schelp op tafeltje
Jaartal: 1972
Afmetingen: 65cm x 50cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 119/150

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte conditie.

Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 15 euro, aangetekend en verzekerd in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:29-08-2011 om 13:36
Eindtijd:05-09-2011 om 13:36
cindym
05 sep. / 09:05
€ 55