Sees Vlag - zeefdruk - Geuldal - Limburg - Ahold - INGElIJST - 23373

Sees Vlag - zeefdruk - Geuldal - Limburg - Ahold - INGElIJST - 23373 kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag - zeefdruk - Geuldal - Limburg - Ahold - INGElIJST - 23373 kopen? Bied vanaf 95!Sees Vlag - zeefdruk - Geuldal - Limburg - Ahold - INGElIJST - 23373 kopen? Bied vanaf 95!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk in lijst uitgegeven bij het 100 jarig jubileum van Albert Heijn in 1987. Personeel kon hier een keuze maken en kregen er het boek "het dagelijks leven" bij. Er zijn destijds 25 kunstenaars uitgenodigd om 4 kunstwerken te maken. Dit is kunstwerk met nummer 15 : Geuldal.

Werk zit in originele lijst.

De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Voor koerierskosten geldt: Afstand tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps met een minimum van €50 . Transportkosten worden met 21% btw belast.

Starttijd:11-01-2023 om 14:18
Eindtijd:25-01-2023 om 21:15
Openingsbod € 95
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa