Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië - Verkocht

Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!
Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!
  • Seguso (1397)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen5.5 cm x 2.5 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Prachtige verzameling van 24 oude - met de hand geblazen - Murano Glass snoepjes uit Venetië. Elk snoepje is uniek en handgemaakt volgens de oude Muranese technieken.
De glazen snoepjes verkeren in goede staat. Het gemiddelde formaat is 5,5 x 2,5 cm. Het item wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 21:58
Eindtijd:27-01-2023 om 22:36
LeBreton_60
18 jan. / 08:15
€ 70