Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd

Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 41,00

Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Selma Timmerman - finalist Prix de Rome 1979 - olieverf "Landschap bij Assendelft" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Selma Timmerman (1951)
Jaartal1976
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
Lijst32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Timmerman, Selma

    Wijdewormer 17 maart 1951

    Beeldend kunstenaar, schilderijen en grafiek. Selma Timmerman kreeg een opleiding vrije grafiek en schilderen aan de Gerrit Rietveldacademie te Amsterdam. Zij drong door tot de eindronde van de Prix de Rome en kreeg in 1979, tezamen met drie andere grafici, de Cultuurprijs van de gemeente Zaanstad. Zij voerde monumentale opdrachten van verscheidene gemeenten uit, waaronder muurschilderingen, glasruiten en mozaïeken. Na een periode waarin haar grafiek, vooral houtsneden, de meeste bekendheid kreeg, is zij recentelijk vooral als kunstschilder actief. Zij woont en werkt in Zaandam.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooi ingelijst.

Selma Timmerman (1951)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
32 cm
32 cm
22 cm
22 cm

Dit item is verkocht voor 41,00

Starttijd:08-04-2019 om 12:56
Eindtijd:21-04-2019 om 21:45

Biedingen (7):

55TH
21 apr. / 20:42
€ 41
Braamberg
21 apr. / 20:42
€ 36
Braamberg
11 apr. / 20:55
€ 25
Spartacus
11 apr. / 20:55
€ 21
Spartacus
11 apr. / 20:55
€ 20
Braamberg
11 apr. / 20:55
€ 15
Spartacus
10 apr. / 20:55
€ 10